Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Krajská 1.A třída, skupina A

Krajská 1.A třída, skupina A

10.6.2012

Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12
Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Petrovice u Sedlčan 3:0 (2:0)

Branky: Zikán 2, Šindelář.

Průběh utkání odpovídal postavení mužstev v tabulce. Nová Ves měla optickou převahu a hosté podnikali ojedinělé brejky. V kvalitě utkání se ukázalo, že se blíží konec sezóny.
Rozhodčí pánové Vočka, Schořovský, Paukner z Příbrami – přehledný výkon.
Delegát pan Maurer z Hořovic.
Před utkáním předali zástupci oddílu kopané, Sokola a obce trenérovi Kajgrovi za trenérskou práci a postup do krajského přeboru věcný dar.
Po utkání se sešel celý mančaft a funkcionáři k lahodně upečenému selátku a s chutí si do ranních hodin společně poseděli.

Sestava Sokol Nová Ves p. Pleší:
Holan - Lantora, Pacina, Staroba, Jan Kokštejn - Doležal, Šindelář, Venta, Kunc - Jakub Kokštejn, Zikán.
Ve druhé půli poslal trenér na plac Roma, Krupu a Šornu.
Poslední mistrovské utkání sehraje Nová Ves s dalším mužstvem na postup - v Černolicích.
Jiří Kvasnička

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0