Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 154
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Krajská 1.A třída, skupina A

Krajská 1.A třída, skupina A

10.6.2012

Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12
Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Petrovice u Sedlčan 3:0 (2:0)

Branky: Zikán 2, Šindelář.

Průběh utkání odpovídal postavení mužstev v tabulce. Nová Ves měla optickou převahu a hosté podnikali ojedinělé brejky. V kvalitě utkání se ukázalo, že se blíží konec sezóny.
Rozhodčí pánové Vočka, Schořovský, Paukner z Příbrami – přehledný výkon.
Delegát pan Maurer z Hořovic.
Před utkáním předali zástupci oddílu kopané, Sokola a obce trenérovi Kajgrovi za trenérskou práci a postup do krajského přeboru věcný dar.
Po utkání se sešel celý mančaft a funkcionáři k lahodně upečenému selátku a s chutí si do ranních hodin společně poseděli.

Sestava Sokol Nová Ves p. Pleší:
Holan - Lantora, Pacina, Staroba, Jan Kokštejn - Doležal, Šindelář, Venta, Kunc - Jakub Kokštejn, Zikán.
Ve druhé půli poslal trenér na plac Roma, Krupu a Šornu.
Poslední mistrovské utkání sehraje Nová Ves s dalším mužstvem na postup - v Černolicích.
Jiří Kvasnička

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1