Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Okresní přebor + IV. třída, skupina B

17.10.2016

A i B tým v čele tabulkyA i B tým v čele tabulky
A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2)

N. Ves/M. Hraštice - Dublovice 5:4

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
66., 87. a 88. Vaňha, 30. a 51. z pk Burian - 83., 92. a 94. z pk Mart. Vondrák, 12. Lomoz

Rozhodčí: Ing. Schořovský
Diváci: 65

N. Ves/M. Hraštice:
Dudič - J. Petrák, Burian, Fafejta, Jiráň, Moravec, Durdil (89. Plíva), Bouška (46. Oktávec), Vaňha, Holan (63. Černý), Knuth
Dublovice:
Ješuta - M. Čejda, Lomoz, Mart. Vondrák, Jelínek, Ballon, Burian, Filip, Bém, Vystyd (72. Dvořák), Pešta

Dublovice B - N. Ves/M. Hraštice C 4:3
Branky:
Vystyd 2, Demen, Burian - Kolanda, Jar. Novák, Říha

Rozhodčí: Sandr

Kos. Hora B - N. Ves/M. Hraštice B 0:3
Branky:
T. Moravec, Vaňha, Holobrada

Rozhodčí: Švidkov

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0