Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 8
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Výsledky našich mužstev:

3.9.2012

Jakub Kokštejn
Jakub Kokštejn
nedělní start expedice ze sport. areálu v Nové Vsi p. Pleší
nedělní start expedice ze sport. areálu v Nové Vsi p. Pleší

A a B vítězně, C a ml. přípravka bez bodu.



Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší 1:4 (1:4)
KRUŠOVICE Krajský přebor – 4. kolo
NEDĚLE 2.9. v 17:00 hodin

Branky:
2., 16. a 24.(pen) Pastyrik, 27. Pinc – 25. Soldát

Sestava Vsi:
Holan – Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Rom, Venta, Kunc, Doležal – Šindelář (24. Pinc) – Jakub Kokštejn
Připraveni: Jan Petrák, Durdil, Zikán
Trenér: Kajgr František

Diváků: 285

Honza Pastyrik rozhodnul svým rychlým hattrickem o tom, že se budou stěhovat důležité body ze Sedlčan na Ves.
První dal z trestňáku za dlouhou tyč. Druhý hlavou po rohu Kozla a třetí z penalty a to vše za 20 minut.
Domácí snížili po rychlé akci k tyči ve 25. minutě na 1:3, ale vzápětí Michal Pinc ranou o břevno zvyšuje na 1:4.
Utkání si až do závěrečného hvizdu udrželo vysoké tempo a obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale skóre zůstalo beze změn.
Rozhodčí dámy Navrátilová, Šulcová a Žáková odřídily utkání s přehledem.
Delegát pan Mareš.
Bez vyloučení. FOTO Z DERBY:

So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B 2:4 (0:3)
SOBOTA 1.9. v 17:00 hodin – 2. kolo
Okresní 4. třída, skupina B

Branky:
Pán, Mach – Šusta 2, T. Hošek, R. Fafejta

SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B 2:11 (2:4)
NEDĚLE 2.9. v 17:00 hodin – 2. kolo
Okresní 4. třída, skupina B

Branky:
20. a 80. Durdil, 22. Soukup, 33., 62. a 72. Novosad, 42., 57. a 71. O. Petrák, 64. Kolanda, 81. Žampach – 23. Vejr, 45. Kuthan

Sestava béčka:
Ejem – Jan Petrák, Urban (70. Šochman), Kolanda, Žampach – Durdil, Novosad, Soukup, Slavík – Nožička, O. Petrák

TJ Ligmet Milín o.s. – So. Nová Ves p. Pleší 9:5
NEDĚLE 2.9. v 10:00 hodin – dohrávka 1. kola
Okresní přebor ml. přípravek (4+1)



 

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811